Dlaczego my?

Pewność właściwego wyboru

Wybór wykonawcy to bardzo ważna decyzja, chcemy aby byli Państwo pewni właściwego wyboru:

  • Jesteśmy legalnie działającą firmą, zarejestrowanym płatnikiem VAT
  • Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej
  • Na życzenie przedstawiamy referencje i zdjęcia naszych instalacji
  • Każda nasza praca objęta jest minimum 12 miesięczną gwarancją na urządzenia, 36 miesięczną na okablowanie i dożywotnią gwarancją poprawności wykonania (zgodnie ze stanem prawnym w dniu realizacji).


Bezpieczeństwo najważniejsze

Naszym absolutnym priorytetem jest bezpieczeństwo instalacji dla użytkowników. Zarówno jeśli chodzi o bezpieczeństwo przeciwpożarowe jak i przeciwporażeniowe, nie uznajemy dróg na skróty ani kompromisów. W ciągu ostatnich 40 lat dzięki nowoczesnym instalacjom elektrycznym ograniczono liczbę śmiertelnych wypadków porażenia prądem o 70%, mimo to nadal z tej przyczyny w Polsce ginie ponad 100 osób rocznie. Bądź pewny bezpieczeństwa swojego i swojej rodziny, wybierz doświadczoną firmę wykonującą instalację zgodnie z Polską Normą.


Zwiększona użyteczność

Działająca instalacja elektryczna to tylko początek. Na każdym etapie prac mamy na uwadze także jej użyteczność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić szczegóły montażu tak, aby końcowy efekt był zgodny z oczekiwaniami i potrzebami użytkownika.

Pełne wsparcie

Aby zapewnić najwyższą satysfakcję klientów oferujemy wsparcie na każdym etapie inwestycji, począwszy od porad na etapie projektowania, przez konsultacje w trakcie prac montażowych aż do finalnego szkolenia użytkownika przy oddawaniu instalacji.


Nie boimy się trudnych projektów

Aby utrzymać ciągły rozwój stale szukamy nowych wyzwań i możliwości. Trudne projekty motywują nas do wprowadzania innowacji, które wykorzystujemy także w prostszych realizacjach.


Zorientowani na współpracę

Pracujemy nie tylko z przewodami i urządzeniami. Najważniejsi są inni ludzie i dlatego w czasie naszych prac zawsze zwracamy uwagę na ich potrzeby i oczekiwania. Czy są to kontrahenci, inni specjaliści na budowie, czy też sąsiedzi inwestycji – dobra współpraca z każdą ze stron jest dla nas bardzo ważna.


Jakość i przywiązanie do detali

Wysoka jakość to także przywiązanie do detali. Niezależnie od budżetu, zawsze staramy się dobrać wyposażenie najwyższej dostępnej jakości i zamontować je w sposób satysfakcjonujący najbardziej wymagających klientów.

Kilometry położonych przewodów

Gniazd zainstalowanych

Wezwań do napraw

Lat na rynku